AGNIESZKA WILKOSZ

Picture
 Sopocianka. Rocznik ’83. Aktorka, absolwentka PWST w Krakowie, skrzypaczka.
Obecnie związana z Teatrem Powszechnym w Radomiu. Zagrała kilkanaście ról teatralnych, ostatnio Nataszę w „Królowych Brytanii” Przemysława Wojcieszka, Sonię w „Wujaszku Wani” (reż. Linas Zaikauskas), czy Panią Capuletti w „Romeo i Julii”(reż. Katarzyna Deszcz) - rolę nagrodzoną przez dyrektora Teatru Powszechnego w Radomiu.
Od niedawna mieszka w Warszawie, gdzie aktualnie można ją zobaczyć w spektaklu „Biznes” Jerzego Bończaka. Wystąpiła w kilku produkcjach telewizyjnych, w tym w serialach „Plebania”, „Blondynka”, czy „Usta Usta”. W Krakowie współpracuje ze Stowarzyszeniem Teatrów Nieinstytucjonalnych STEN i kabaretem Loch Camelot.

 


MATEUSZ JANICKI

Picture
Urodzony 26 listopada 1983 roku w Krakowie. Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy.  Absolwent krakowskiej PWST. Obecnie student Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
W 2004 roku zadebiutował w w spektaklu Mistrz i Małgorzata Michaiła Bułhakowa w reż. Krystiana Lupy na scenie krakowskiegoNarodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej. Występował w teatrach krakowskich: Łaźnia Nowa i Starym im. Heleny Modrzejewskiej. Wspópracuje ze Stowarzyszeniem teatralnym Badów.
 W jego filmografi znajdują się role w takich filmach jak Lejdis, Idealny facet dla mojej dziewczyny czy ostatnio film tv Krzysztof.
Członek klubu Yeti i instruktior narciarstwa, które jest jego najwiekszą pasją. 

MARTA HONZATKO

Picture
Obdarzona niezwykłym temperamentem oraz charakterystycznym wokalem, aktorka filmowa i teatralna a właściwie wokalistka rockowa . Absolwentka wydziału aktorskiego krakowskiej PWST im. Ludwika Solskiego. Laureatka Stypendium Twórczego Miasta Krakowa w 2009roku. W tym roku ruszyła trasa koncertowa z jej najnowszym projektem muzycznym HONZATKO ROZMONTOWANA. Wszystkie teksty napisał Michał Zabłocki, a muzykę Aleksander Brzeziński. ROZMONTOWANA ma trafić do wszystkich klubów muzycznych w całej Polsce :).
 W jej filmografii znajdują się role w filmach: "Katatonia" reż. Jacek Nagłowski i " Telewizja Miłość" reż. Jarosław Banaszek oraz główna rola w najnowszym filmie Antoniego Krauze pt "Czarny Czwartek" (premiera planowana na listopad 2010). Na scenach teatralnych można ją było zobaczyć min. w epizodzie u Jerzego Stuhra ,w główniaku  u Romana Gancarczyka, u Łukasza Czuja śpiewała w "Panu Kazimierzu. Jako artystka estradowa związana jest z Lochem Camelot, w którym brała udział w licznych projektach muzycznych.W październiku odbyła się premiera recitalu „Wesele raz jeszcze” pod opieką muzyczną  Ewy Korneckiej.Nadal czeka na etat w Krakowie.http://www.myspace.com/honzatko
http://www.gdynia70.pl/index.php?s=ek_aktorzy